Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Wycieczka rowerowa grupy Żabek (8.05.2014)

Nasza najmłodsza grupa przedszkolna „Żabki” (3,4-latki) z zazdrością zerkała na „zmotoryzowanych” rówieśników grupy starszej, które dzień wcześniej udały się na wycieczkę rowerową do pobliskiej szkoły. Nadszedł więc czas, by i oni odkryli, jaką frajdą jest jazda na rowerze. Aby umożliwić im rozwój ruchowy i radość z nowo nabytych umiejętności zaproponowaliśmy im także udział w wycieczce rowerowej.

Była to nietypowa wycieczka, ponieważ liczba kółek w rowerkach była nieograniczona. Dzieci mogły jechać przy pomocy różnej ilości kółek (4, 3, 2), a także na rowerkachbiegówkach (bez pedałów).

Dnia 8 maja 2014 roku dzieci z grupy „ŻABEK” (3,4-latki) udały się na wycieczkę rowerową po okolicznych terenach naszego przedszkola. Zajechały także gościnnie na teren zakładu opiekuńczego dla osób starszych prowadzonych przez Siostry Obliczanki, by tam pobawić się, odpocząć i nabrać sił na powrotną drogę do przedszkola.

Gratulujemy im wytrwałości i siły. Mali rowerzyści, po wspaniałej rowerowej przygodzie, wrócili do przedszkola z pełnym uśmiechem i bagażem fantastycznych wspomnień.

Zdjęcia dostępne są TUTAJ