Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Pasowanie na Żaczka Przedszkolaczka (12.10.2017r.)

 

Bardzo ważny był to dzień dla naszych Żabek i Wiewiór. 
Od tego dnia zostały one prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkie razem i każde z osobna na ten tytuł niewątpliwie zasłużyły- swoją codzienną dzielną postawą w przedszkolu jak i wspaniałymi występami tego właśnie dnia. Zaprezentowały widowni piękny śpiew, taniec oraz wesołą zabawę, co zostało nagrodzone brawami dumnych mam, tatusiów, rodzeństwa, babć i dziadków. 
Najważniejszym było jednak samo pasowanie, kiedy to siostra Rachela podeszła do każdego przedszkolaka i położyła na ramieniu wielki ołówek. 
Na zakończenie powstało nasze wspólne zdjęcie.

Bardzo ważny był to dzień dla naszych Żabek i Wiewiór. Od tego dnia zostały one prawdziwymi przedszkolakami. Wszystkie razem i każde z osobna na ten tytuł niewątpliwie zasłużyły- swoją codzienną dzielną postawą w przedszkolu jak i wspaniałymi występami tego właśnie dnia. Zaprezentowały widowni piękny śpiew, taniec oraz wesołą zabawę, co zostało nagrodzone brawami dumnych mam, tatusiów, rodzeństwa, babć i dziadków. 

Najważniejszym było jednak samo pasowanie, kiedy to siostra Rachela podeszła do każdego przedszkolaka i położyła na ramieniu wielki ołówek. Na zakończenie powstało nasze wspólne zdjęcie.

 

Więcej zdjęć można zobaczyć tutaj i tutaj