Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Zielone Przedszkole 2017 - dzień 2

Dzień drugi naszego Zielonego Przedszkola rozpoczęliśmy od gimnastyki porannej, podczas której rozgrzaliśmy nasze mięśnie przed wyzwaniami, które nas czekały tego dnia. Następnie po obfitym śniadaniu udaliśmy się na plac zabaw, na którym braliśmy udział w różnych konkurencjach sportowych oraz rozegraliśmy mecz piłkarski.

Po południu wyruszyliśmy w kierunku Doliny Strążyskiej, która jest jedną z najpiękniejszych dolin reglowych. Doliną płynie Potok Strążyski, który w wielu miejscach tworzy malownicze kaskady i wodospady. Po dłuższej wędrówce dotarliśmy właśnie pod wodospad Siklawicę, który znajduje się powyżej Polany Strążyskiej. Po krótkim odpoczynku powróciliśmy do naszego busa drogą pod reglami w kierunku Wielkiej Krokwi. Podczas powrotu niegroźnej - mam nadzieję - kontuzji doznała nasza Pani Justyna. Jednak szybko została otoczona troskliwą opieką naszych dzielnych chłopców, dzięki którym bezpiecznie dotarła do busa :)

W sumie w ciągu dnia przeszliśmy ponad 10 km, podczas których wszyscy mali turyści wykazali się olbrzymim entuzjazmem i chęcią do pokonywania kolejnych wzniesień.

Zdjęcia dostępne są TUTAJ