Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Wycieczka do Nadleśnictwa w Garwolinie - 22.05.2017

 

Dnia 22 maja wybraliśmy się całym przedszkolem na wycieczkę do Nadleśnictwa Garwolin.  
Na kilka dni przed nią z zapartym tchem śledziliśmy prognozę pogody i wszystko wskazywało na to iż czekają nas obfite deszcze, co mogło by zepsuć wszystkie plany. 
Aż tu wielkie zaskoczenie- od samego rana było słonecznie, a na niebie nie widać było żadnej chmurki!
Uradowani udaliśmy się na wycieczkę. Po przyjeździe zjedliśmy kanapki i podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna pojechała rowerami na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą. Druga grupa została bawiąc się na placu i odpoczywając na łonie natury. W dalszej części dnia zostało rozpalone ognisko i wspólnie zjedliśmy gorące, pieczone kiełbaski z chlebkiem. 
Wszystkie dzieci wróciły z twarzami uśmiechniętymi
Zdjęcia można obejrzeć tutaj

Dnia 22 maja wybraliśmy się całym przedszkolem na wycieczkę do Nadleśnictwa Garwolin.  Na kilka dni przed nią z zapartym tchem śledziliśmy prognozę pogody i wszystko wskazywało na to iż czekają nas obfite deszcze, co mogło by zepsuć wszystkie plany. 
Aż tu wielkie zaskoczenie- od samego rana było słonecznie, a na niebie nie widać było żadnej chmurki!Uradowani udaliśmy się na wycieczkę. Po przyjeździe zjedliśmy kanapki i podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna pojechała rowerami na ścieżkę edukacyjno-przyrodniczą. Druga grupa została bawiąc się na placu i odpoczywając na łonie natury. W dalszej części dnia zostało rozpalone ognisko i wspólnie zjedliśmy gorące, pieczone kiełbaski z chlebkiem. 
Wszystkie dzieci wróciły z twarzami uśmiechniętymiSmile
Zdjęcia można obejrzeć tutaj