Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Żabowy Przegląd Talentów - 23.03.2017

 

Dnia 23 marca dzieci z młodszej grupy Żabek zaprezentowały swoje talenty przed publicznością i jury (w składzie : p. Katarzyna Celińska, p. Sławińska, p. Krawczyk).  Przegląd poprowadził p. Patryk Sławiński.
Uroczysta atmosfera zaczęła się w przedszkolu już kilka dni wcześniej, kiedy to powstawały balonowe bramy i pingwiny. 
Na scenie wystąpiło 17stu wykonawców, niektórzy wraz z Rodzinami. 
Pokaz rozpoczął się od zaprezentowania tańca wraz z instrumentami przy jednoczesnym śpiewaniu piosenki. Następnie mogliśmy oglądać prace artystyczne małej Malarki. Były też inscenizowane wierszyki w pięknych strojach. Wszystkich zaskoczył jeden z najmłodszych uczestników, który rozpoznał marki  samochodów pokazywanych przez jego Tatę.
Jury zgodnie oceniło wszystkie występy na maksymalną ilość punktów. Żabki dostały nagrody i zapolowały do grupowego zdjęcia. 
Gratulujemy i dziękujemy jury, Rodzicom, Dzieciom za podzielenie się swoimi talentami!
Zdjęcia można obejrzeć tutaj

Dnia 23 marca dzieci z młodszej grupy Żabek zaprezentowały swoje talenty przed publicznością i jury (w składzie : p. Katarzyna Celińska, p. Sławińska, p. Krawczyk). Przegląd poprowadził p. Patryk Sławiński.
Uroczysta atmosfera zaczęła się w przedszkolu już kilka dni wcześniej, kiedy to powstawały balonowe bramy i pingwiny. Na scenie wystąpiło siedemnastu Wykonawców, niektórzy wraz z Rodzinami. Pokaz rozpoczął się od zaprezentowania tańca wraz z instrumentami przy jednoczesnym śpiewaniu piosenki. Następnie mogliśmy oglądać prace artystyczne małej Malarki. Były też inscenizowane wierszyki w pięknych strojach. Wszystkich zaskoczył jeden z najmłodszych uczestników, który rozpoznał marki samochodów pokazywanych przez jego Tatę.
Jury zgodnie oceniło wszystkie występy na maksymalną ilość punktów. Żabki dostały nagrody i zapozowały do grupowego zdjęcia. 
Gratulujemy i dziękujemy jury, Rodzicom, Dzieciom za podzielenie się swoimi talentami!

Zdjęcia można obejrzeć tutaj