Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Zielone Przedszkole 2016 - dzień 3

Dzień trzeci Zielonego Przedszkola dzieci tradycyjnie rozpoczęły od poszukiwania prezentów pod poduszkami. Następnie nadszedł czas na poranną gimnastykę i śniadanie.

Niedługo po tym spakowaliśmy potrzebne rzeczy do busa i ruszyliśmy w kierunku Równicy. Ze śpiewem na ustach, ale i lekką zadyszką, dotarliśmy na szczyt Równicy gdzie panowała dość gęsta mgła. Pani przewodnik opowiedziała nam historię tej góry i po krótkiej regeneracji sił udaliśmy się do bacówki na coś ciepłego i słodkiego, aby następnie wrócić do pensjonatu na obiad.

Po obiedzie mieliśmy okazję obejrzeć jedną z największych skoczni - skocznię im. Adama Małysza, na której odbyło się wiele konkursów światowych i interkontynentalnych. Po wspólnym zdjęciu pod skocznią udaliśmy się w dalszą drogę.

Tym razem zasiedliśmy do wozów i udaliśmy się na zielony kulig. Po długiej przejażdżce zatrzymaliśmy się w górskiej chatce. Tam mieliśmy okazję upiec sobie na ogniu kiełbaski i wziąć udział w wielu ciekawych i bardzo wymagających konkurencjach sportowych, po których każdy otrzymał dyplom i słodką nagrodę.

Dzień minął bardzo szybko i nim się obejrzeliśmy był już wieczór i trzeba było wracać do pensjonatu. Po kolacji i wieczornej modlitwie nadszedł czas pakowania bagaży. Już jutro ostatni dzień naszej wspólnej zielonej przygody.

Zdjęcia dostępne są TUTAJ