Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Festyn rodzinny (09.06.2016)

9 czerwca w naszym Przedszkolu odbył się kolejny Festyn Rodzinny, z udziałem przedszkolaków i ich rodzin, absolwentów przedszkola oraz dzieci, które mają we wrześniu rozpocząć uczęszczanie do przedszkola.

Już po raz drugi festyn rozpoczął się od przestawienia rodziców dla dzieci. Tym razem nasze kochane Mamusie i Tatusiowie wcielili się w rolę bohaterów z bajki: „Kopciuszek”. Myślę, że wszyscy widzowie muszą przyznać, że nasi rodzice fantastycznie wcielili się w swoje role. Ich strojów, dekoracji, a przede wszystkim niezwykłych talentów aktorskich może pozazdrościć niejeden profesjonalny teatr! Gratulujemy! I bardzo serdecznie dziękujemy!

Kolejną atrakcją festynu był tańce i zabawy integracyjne przygotowane przez Jasia Pociechę, a także warsztaty biblijne „O Miłosierdzi Bożym”. W tym roku Jaś przygotował niezwykła niespodziankę dla dzieci, ogromne bańki mydlane.

Podczas festynu można było również zakupić los na loterii oraz zjeść kiełbaskę z grilla lub innym pyszny smakołyk przygotowany przez naszych kochanych Rodziców.

Piknik to świetna okazja do integracji rodzin i nauczycieli, wspólnej radości i świętowania, a przede wszystkim wielbienia Pana Boga. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że w Anielinku panuje rodzinna atmosfera, razem czujemy się bardzo dobrze, a czas spędzony wspólnie zawsze wydaje się za krótki. Bardzo serdecznie dziękujemy!

Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ