Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Wiewiórowy Przegląd Talentów (07.04.2016)

Dziś mieliśmy okazję obejrzeć niesamowite zdolności dzieci z grupy Wiewiór, odbył się bowiem Wiewiórowy Przegląd Talentów. Przedszkolaki ze starszej grupy wraz ze swoimi rodzicami już od długiego czasu przygotowywały się do tego wyjątkowego wydarzenia.

Tym razem za zielonym stolikiem jury zasiadła s. Franciszka Pawlak,                   p. Katarzyna Celińska i p. Patryk Sławiński. To od tych trzech osób miały zależeć rozstrzygnięcia pokazów. Przegląd poprowadził p. Mieczysław Sędzicki. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za ogromne zaangażowanie.

Jak przy każdym takim wydarzeniu dzieci zachwyciły nas nieprzeciętnymi i niepowtarzalnymi talentami. Każdy kolejny występ okazywał się bardziej niesamowity od poprzedniego. Mogliśmy obejrzeć występy piosenkarzy, tancerzy i muzyków. Były również bardzo oryginalne pokazy: musztra wojskowa, gimnastyka artystyczna, boks   i sztuczki magiczne. Po wysłuchaniu recytacji długich wierszy, stwierdziliśmy jednoznacznie, że na zakończenie roku przedszkolnego, grupa Wiewiór wstawi „Pana Tadeusza”. Na naszej scenie nie wiadomo skąd pojawiły się również śmieszne zwierzęta, które zatańczyły: „Taniec połamaniec”. Okazało się, że siostry i panie nauczycielki odkryły w sobie niepowtarzalny talent taneczny i postanowiły zaprezentować go dzieciom. Jury miało ogromny dylemat, ponieważ wszyscy wykonawcy okazali się niesamowicie utalentowani, dlatego każdy został nagrodzony. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom oraz rodzicom.