Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Zielona noc (25-26.06.2015)

Dnia 25.06.2015 po pełnej wrażeń wyciecze do Nadleśnictwa                 w Garwolinie dzieci odchodzące z Przedszkola zamiast udać się grzecznie z Rodzicami do domu zabrały swoje śpiwory i udały się           z nauczycielami do przedszkola, aby spędzić ostatnią wspólną noc.

Po zjedzeniu wspólnej kolacji, zabawie na placu zabaw dzieci wybrały się na rowerach do domu Tymka, kolegi z grupy na spotkanie z wężem. Po powrocie dzieci przygotowały sobie miejsce do spania i nadszedł czas na zabawę w podchody. Podzieliliśmy się na grupy, wymyśliliśmy własne okrzyki bojowe, umalowaliśmy twarze i tak przygotowani czekaliśmy na rozpoczęcie zabawy. Radości nie było końca. Dzieci z zapałem przeszukiwały po ciemku każdy kąt placu zabaw. W końcu, gdy już każdy uczestnik zabawy został odnaleziony udaliśmy się do przedszkola na niespodziankę - pizzę. :) Dzieciaki były zachwycone, Chyba jeszcze nigdy o tej porze nie było takich smakołyków.

Gdy już zjedliśmy, położyliśmy się w oczekiwaniu na bajkę. Najwytrwalsi obejrzeli bajkę w całości,   a Ci słabsi usnęli tuż przed jej rozpoczęciem!:)

W końcu nadszedł czas zabawy dla nauczycieli, ale o tym nie będę pisać... :) To nasz słodka tajemnica!:)


Zdjęcia można obejrzeć TUTAJ