Anielek - Przedszkole Niepublicznie

Warsztaty naukowe oferta

Warsztaty naukowe Funiversity to oferta skierowana przede wszystkim do przedszkoli, szkół oraz domów kultury, które chcą zorganizować w swoich placówkach blok cyklicznych zajęć dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Czas trwania pojedynczych zajęć wynosi 50 minut, natomiast ich cena jest uzależniona od częstotliwości zajęć oraz liczby utworzonych grup i rozpoczyna się od 25 zł brutto od uczestnika. Grupa powinna liczyć minimum 10 osób.

Program warsztatów naukowych Funiversity został skonstruowany tak, aby w logicznym ciągu zależności wyjaśnić dzieciom otaczający nas świat. Nie oddzielamy grubą kreską fizyki od biologii, czy też chemii od archeologii. Wszystkie te dziedziny nazywamy naukami przyrodniczymi, ponieważ są one ze sobą ściśle powiązane i wyjaśniają otaczający nas świat, w tym także jego przeszłość i przyszłość.

Warsztaty naukowe dostosowywane są dla dzieci od 3 do 12 roku życia. Podczas wszystkich zajęć wykonują one różne doświadczenia, tak aby lepiej zrozumieć i zapamiętać omawiane zjawisko. Na zakończenie każdego ze spotkań z nauką, dzieci wykonują eksperyment-zabawkę, którą zabierają do domu.

Więcej informacji oraz tematy warsztatów znajdą Państwo na stronie firmy.